wyprawka dla dziecka na zamówienie

Szycie dla dzieci

Dzieci kochają tekstylia, kocyki, poduszki przytulanki. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom szyjąc wyprawki niemowlęce, pościele, poduszki dekoracyjne w różnych kształtach, ochraniacze do łóżeczek, przytulanki, Elementy wystroju dziecięcych pokoi, takie jak; zasłony, kosze na zabawki, girlandy.

Pokój dziecka lub kącik dziecięcy w naszej sypialni powinien dawać poczucie bezpieczeństwa, sprzyjać wesołej zabawie i nauce. Odpowiednie dodatki takie jak miękkie poduszki, koce, pościel o przyjaznym wzorze idealnie się do tego nadają. 

Tak samo, jak przy urządzaniu innych pomieszczeń możemy pomóc w doborze dodatków, materiałów, z jakich mają być uszyte, kolorów i fasonów. Szycie dla dzieci, możemy stworzyć spójną kolekcję wyposażenia z wybranym motywem przewodnim jak np, tęcza, piłka, jednorożec, panda itp. W tej dziedzinie możemy również współpracować z projektantami wnętrz realizując projekty. 

W tej kategorii mamy do zaoferowania materiały naturalne, (bawełnę, muślin, bambus) oraz modne i lubiane minky, velet i  welur. Materiały mają trwałe kolory lub modne wzory. Wszystkie tkaniny i wypełnienia są najlepszego gatunku, bezpieczne dla dzieci i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Jako szwalnia posiadamy moce przerobowe pozwalające na podjęcie współpracy z innymi markami tekstyliów dla dzieci w celu odszycia ich kolekcji.

Pojawiły się pytania? Chętnie odpowiemy! 

Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

Telefon: +48 533-852-138