szycie odzieży Mazo szwalnia śląsk

Szycie Odzieży

Przeniesiemy Twoją wizje do świata rzeczywistego. Jeżeli jesteś projektantem mody lub reprezentujesz firmę odzieżową to z przyjemnością wesprzemy Cię w stworzeniu pełnej kolekcji. Stanowimy na co dzień wsparcie na każdym etapie odszywania.

Możemy stworzyć pojedynczy (prototypowy) model według Twojego projektu. Nierzadko na tym etapie podpowiadamy jak powinien być on uszyty, by idealnie odpowiadał projektowi. Konsultujemy ewentualnie zmiany i przygotowujemy technologię pod produkcję seryjną.

Odszywamy także całe serie odzieży z powierzonych materiałów na podstawie wzoru lub wcześniej opracowanego prototypu. Uszyjemy pełną rozmiarówkę. Może produkować dla Ciebie na wyłączność lub stanowić doraźne wsparcie w seryjnym szyciu.  

Szycie odzieży lekkiej, głównie z dzianin, ale tkaniny nie są nam obce. Wśród naszych realizacji są kolekcje odzieży dzianinowe dziecięce, damskie, męskie oraz seria ekskluzywnych sukienek.

Jeśli masz już projekt – odszyjemy, jeśli masz pomysł pomożemy go zrealizować od konstrukcji po wykonanie. Szwalnia Starprimer to Twoje wsparcie na każdym etapie produkcji odzieży.

Pojawiły się pytania? Chętnie odpowiemy! 

Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

Telefon: +48 533-852-138