poduszki dekoracyjne

Tekstylia domowe

Jeśli zależy Ci, aby twój dom – wnętrza – salon, sypialnia, taras, pokój dziecięcy, kuchnia wypełniały tekstylia wysokiej jakości i po prostu ładne, zapraszamy do nas. Na indywidualne zamówienia szyjemy pościel, poduszki, koce, zasłony, firany, zazdrostki,  poduszki na meble tarasowe.

Dobrze dobrane tekstylia domowe pozwalają stworzyć odpowiedni klimat i utrzymać wnętrze w ulubionym stylu. W konsultacji z klientem dobieramy materiały, fasony, kolory tak, aby poduszki, narzuty, pościele, zasłony spełniały nie tylko walory dekoracyjne ale i użytkowe. 

Odpowiednie wzory i faktury, od gładkich płócien po miękkie i puchate welury, od stonowanych pasteli po awangardowe, ostre kolory, od modnych kwiatów i liści po klasyczne kraty i pepitki to wszystko nadaje wnętrzu charakter i sprawia, że dobrze się w nim czujemy. Przy okazji też robi wrażenie.

Pomożemy Wam, często już na etapie projektu dobrać harmonijne i spójne tekstylia, które wyróżniają się jakością i trwałością. Przed podjęciem ostatecznej decyzji zawsze możemy dostarczyć próbki, by sprawdzić, jak dane tkaniny wyglądają w twoim wnętrzu, jak prezentują się w świetle i cz komponują się z meblami i innymi dodatkami. 

Do współpracy zapraszamy również projektantów wnętrz. Możemy wspólnie zaprojektować tekstylia lub odszyć je według wskazówek i narzuconych wzorów.

Pojawiły się pytania? Chętnie odpowiemy! 

Skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

Telefon: +48 533-852-138